Wygrana z Unią Janikowo

W dzisiejszym meczu sparingowym Sokół Kleczew pokonał Unię Janikowo 2-1. Bramki dla gospodarzy strzelali głową Jakub Antosik oraz Mateusz Nawrocki.

Początkowo mecz nie układał się po myśli podopiecznych Adama Topolskiego. Dużo chaotycznej gry i szarpanych akcji nie przynosiło wymiernych efektów w postaci bramek. Aktywny na lewej stronie był Grzelak, który swoimi rajdami dość często nękał obrońców Unii, ale to także nie przyniosło goli. W drugiej części na boisku pojawili się między innymi Antosik i Kujawa, których gra wprowadziła nieco ożywienia. Akcja tej dwójki w 60 minucie gry przyniosła pierwszego gola.

Kilka minut później po jednej z nielicznych akcji Unia dość niespodziewanie doprowadziła do wyrównania. Dużo bardziej doświadczony Sokół pomimo utraty prowadzenia nadal dominował na murawie i w 74 minucie spotkania po dośrodkowaniu z lewej strony Grzelaka piłkę w siatce umieścił młodziutki Mateusz Nawrocki.

Trener Topolski w meczu sprawdził aż trzech bramkarzy; Adama Kwiatkowskiego i przede wszystkim Huberta Świtalskiego i Daniela Szczepankiewicza.

Sokół Kleczew - Unia Janikowo 2-1 (0-0)

Antosik 60' Nawrocki 74'

Sokół: Kwiatkowski (Szczepankiewicz 30', (Świtalski 60')) - Patrzykąt, Śmiałek (Andrzejewski 45'), Jędras, Pingot, Antas, Dębowski (Kujawa 45'), Grzelak (Sobieraj 45'), Thiakane (Nawrocki 65'), Bajerski (Grzelak 63'), Cichos (Antosik 45')